Izložba fotografija „Body in motion“ – 15. – 31. siječnja 2020.

Danas je u holu pazinskog Spomen doma otvorena izložba fotografija pod nazivom „Body in motion“. Izložba je realizirana u suradnji Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu i Foto kluba Zagreb, a biti će otvorena do 31. siječnja ove godine.

Popis izlagača:

Nagrađeni:

1.Nagrada: Nenad Martić, Put ka sreći 1-4

2.Nagrada: Mary Crnković Pilaš, Steamy window 1-4

3.Nagrada: Dražen Tirić, Boy from Agra 1-4

MISTERO BUFFO, kazališna predstava za početak godine

Mistero Buffo, zbirka satiričnih monologa u produkciji Istarskog narodnog kazališta – Gradskog kazališta Pula djelo je talijanskog nobelovca Darija Foa. U ovom djelu on je prikupio i obogatio tekstove iz vremena Srednjeg vijeka koji su za teme imali biblijske motive i priče iz narodne predaje. Izvrsnim transformacijama izvođač Valter Roša uvjerljivo oslikava razdoblje 13. stoljeća, isporučivši ga kao da je današnje. Jednako su nas tlačili brutalni trgovci i vladari u doba renesanse, kao što nas danas bez milosti gnječe bešćutni bankari i bezukusni politički birokrati.

Predstava je na programu Spomen doma u petak 31. siječnja 2020. u 20 sati. Organizator: POU Pazin Saznajte više »

Koncert “Vjeruj u ljubav 2020.” – 22. veljače u 19,00 sati

Povodom Valentinova, Mješoviti pjevački zbor Roženice poziva vas 22. veljače 2020. na njihov veliki koncert “Vjeruj u ljubav”!

Na koncertu zabavne zborske glazbe, pjevači će izvesti neke od najljepših pjesama različitih stilova, uz pratnju benda i goste iznenađenja. Ulaznice za koncert “Vjeruj u ljubav” su u prodaji i mogu se kupiti u upravi Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu svakim radnim danom u radno vrijeme uprave. Saznajte više »

Dalmatinska stand-up comedy večer – SplickaScena – 18. siječnja u 19, 00 sati

Najbolji splitski komičari dolaze u Pazin! Do sada su nastupali uglavnom po Dalmaciji i ostatku zemlje, no sada su se odlučili predstaviti i istarskoj, odnosno pazinskoj publici!

SplickaScena je kolektiv splitskih stand-up komičara kojeg čine Ante Travizi, Ivica Lazaneo, Ivo Musulin, Josip Škiljo, Tomislav Primorac i Vanja Dobrijević. Oni će vam otkriti novu dimenziju splitskog humora koji je nešto življi i žešći i pokazati zašto je SplickaScena hit u gradu pod Marjanom. Saznajte više »

Dolazak Djeda Mraza, Limena glazba Pazin, Dejtnajt by Lajnap i Big Band Pazin

Prošlog je vikenda Spomen dom vrvio brojnim prosinačkim događanjima.

U petak, 20.12. u Spomen domu organiziran je dolazak Djeda Mraza u organizaciji Društva Naša Djeca Pazin, kojem su se obradovala mnoga djeca. Nešto kasnije istog dana, u Velikoj koncertnoj dvorani Spomen doma, Limena glazba Pazin održala je tradicionalni božićno – novogodišnji koncert. Saznajte više »

OTKAZIVANJE KONCERTA- Mostar Sevdah Reunion PAZIN

Poštovani,

Koncert MOSTAR SEVDAH REUNION koji se trebao održati 16.12.2019. u Spomen Domu u Pazinu sa početkom u 20:00h, otkazuje se iz tehničkih razloga.

Novi datum se zakazuje za ožujak- točan datum biti ce objavljen uskoro.

Sve ulaznice kupljene za ovaj datum (16.12), vrijedit će i za novi datum.
Povrat novaca za kupljenje ulaznice može se izvršiti na mjestu gdje su ulaznice kupljenje
(sustav EVENTIM te caffe bar Epolon).
Organizator te članovi band-a se unaprijed ispričavaju na pomicanju termina koncerta te zahvaljuju na razumijevanju.

Božićno-novogodišnji koncert Folklornog društva Pazin – subota, 14.12. u 19 sati

Folklorno društvo Pazin i ove godine održava tradicionalni Božićno – novogodišnji koncert. Koncert će se održati 14.12.2019. godine u velikoj dvorani Spomen doma u Pazinu s početkom u 19.00 h.
Uz izvedbe domaćina, na pozornici će se pridružiti i Folklorna sekcija GD “SOKOL” Buzet te KUD ” Ilija Dorčić ” Novi Vinodolski.

Dobrodošli! 🙂

Festival „All you need is love“ – petak, 13. prosinca u 20 sati

Dvadeset i prvo izdanje popularnog glazbenog festivala “All you need is love” održat će se u petak, 13. prosinca 2019. u velikoj dvorani Spomen doma s početkom u 20 sati. Talentirani mladi pjevači iz Istre i drugih hrvatskih županija posjetitelje će zabaviti svojim nastupom i pomno uvježbanim izvedbama domaćih i stranih glazbenih hitova. U show programu svoj će najbolje koreografije predstaviti pazinske plesne grupe i mažoretkinje. Dobrodošli!

Organizacija: Pučko otvoreno učilište Pazin. Sponzor produkcije: Istarska županija.

Ulaznica – 30 kuna.

Program za siječanj 2020.

TUSTA

SNJEŽNO KRALJEVSTVO 2

PARAZIT

FRKA

SAVRŠENA LAŽ

JOJO RABBIT

ŠPIJUNAŽA I KAMUFLAŽA

IDEŠ ? IDEM !

OPROSTITE,MIMOIŠLI SMO SE

srijeda, 15. 1. do 31. 1.

Izložba fotografija "Body in Motion"

Mjesto održavanja: Pazin - Spomen dom

Organizator: POU Pazin i Foto klub Zagreb

IZAZIVAČ: LE MANS 66 (FORD vs FERRARI)