Koncert Papandopulo kvarteta

Pučko otvoreno učilište u Pazinu poziva vas na koncert Papandopulo kvarteta u veliku dvoranu Spomen doma u petak, 4. rujna 2020. godine u 19:30 sati. Ulaz je slobodan.

Papandopulo kvartet čine četvorica hrvatskih saksofonista:  Nikola Fabijanić, sopran saksofon, Gordan Tudor, alt saksofon, Goran Jurković, tenor saksofon i Tomislav Žužak, bariton saksofon. Saznajte više »

Obavijest – Dopunska edukacija iz održive uporabe pesticida

Obavještavaju se svi zainteresirani da Pučko otvoreno učilište u Pazinu kao ovlaštena
institucija za provođenje dopunske izobrazbe iz održive uporabe pesticida provodi upise
za izobrazbe koja će se održati tijekom kolovoza i rujna 2020.
Pozivamo sve zainteresirane koji su položili osnovnu izobrazbu tijekom 2015. godine da
se jave u Pučko otvoreno učilište u Pazin, osobno, na broj telefona 624-333 ili na mail:
tajnistvo@puckouciliste-pazin.hr i obrazovanje@puckouciliste-pazin.hr
Obveznici izobrazbe moraju redovito obnavljati stečeno znanje dopunskom izobrazbom
najkasnije u roku od 5 godina nakon stjecanja osnovne izobrazbe ili dopunske izobrazbe.
Pučko otvoreno učilište u Pazinu provodi će dopunsku izobrazbu tijekom cijele 2020.
godine.
Sveukupna cijena dopunske izobrazbe iznosi 200,00 kuna i uključuje edukaciju, ispit i
trošak izdavanja iskaznice.
Ovim putem pozivamo sve zainteresirane koji još nisu položili osnovnu izobrazbu u
trajanju od 15 školskih sati , a imaju namjeru to učiniti da se jave u Pučko otvoreno
učilište u Pazinu radi organiziranja iste.

Prijavnica za izobrazbu

Odluka – mjere ograničavanja društvenih okupljanja, rada trgovina,..

Dragi posjetitelji Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu,
više obavijesti o cjelokupnoj situaciji vezanoj uz COVID-19 možete pronaći na službenim stranica Grada Pazina – https://www.pazin.hr/ ili na Facebook profilu – Grad Pazin

Ovom vas prilikom također podsjećamo da ostanete doma i tako sačuvate sebe i ostale.
Jedino tako možemo pomoći u sprječavanju širenja korona virusa. Čim prije riješimo ovu situaciju, to se prije gledamo na nekoj kazališnoj predstavi ili kino projekciji! 🙂

OBAVIJEST

Na preporuku službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Istarske županije, otkazuje se izvedba komorne opere “Caccia lontana” koja se trebala održati u Spomen domu dana 10. ožujka 2020.

Kazališna komedija “Udavače” uoči Svjetskog dana kazališta

Najnovija predstava HIT TEATRA „Udavače“ britkim i zaigranim humorom svjetla reflektora baca na moderna vjenčanja i propitkuje široku lepezu različitih svadbi, kao i višeslojne razloge koje pojedince dovode do onog ‘sudbonosnog da’. Od romskog vjenčanja s osebujnim običajima i pravilima, vjenčanja iz vedra neba luckaste bakice u poznim godinama koja se na vječnu ljubav zaklinje u blještavom Las Vegasu, pa sve do jedne neobične svadbe iz koristi radi financijskog poticaja OPG-a, čak petnaest šarolikih likova iz svakodnevnog života koji je uvijek pun (ne)ugodnih iznenađenja utjelovljuje izvrstan glumački trio – Jan Kerekeš, Matea Elezović Brdar i Erna Rudnički –donoseći hipnotizirajuću magiju kazališta koja će vas i zabaviti i zamisliti.

Jer humor je uvijek u trendu.

Humanitarna akcija “Mislimo na Vas 3”

Pazinska podružnica Sindikata umirovljenika Hrvatske, kojoj je jedna od primarnih aktivnosti humanitarni rad, i Dario Brajković kao nositelj akcije, u suradnji s Istarskim domovima zdravlja-Ispostava Pazin i Gradom Pazinom, treću godinu za redom organiziraju humanitarnu akciju „Mislimo na Vas 3!“.

Nakon dvije vrlo uspješne akcije: 2018. godine tijekom koje je prikupljeno 28.600 kn čime je doniran električni krevet s pripadajućim dekubitusnim madracem i 2019. godine tijekom koje je prikupljeno preko 91.000 kn kojima se participiralo u nabavci ultrazvučnog aparata koji je nedavno pušten u rad, pazinski umirovljenici nastavljaju s prikupljanjem sredstava za opremanje palijativne skrbi pazinske ispostave Istarskih domova zdravlja.

Kazališna predstava “Sve o muškarcima” – RASPRODANO

Zbog velikog interesa publike, kazališna predstava “Sve o muškarcima” je RASPRODANA već u pretprodaji. Oni posjetitelji koji imaju rezervaciju, karte će moći podignuti na dan predstave na blagajni, do pola sata prije predstave.

Kazališna predstava će se održati u PETAK, 6. OŽUJKA 2020. u 20:00 sati u Velikoj dvorani pazinskog Spomen doma. Dobrodošli!

Glazbena škola Ivana Matetića – Ronjgova Pula: Koncert klavirskog odjela

U suradnji s Glazbenom školom Ivana Matetića – Ronjgova u Puli, Pučko otvoreno učilište u Pazinu organizira Koncert klavirskog odjela povodom obilježavanja 250. obljetnice rođenja Ludwiga van Beethovena. Na koncertu će se predstaviti pulski učenici te njihovi gosti.

Koncert je otvorenog tipa te će se održati u četvrtak, 5. ožujka 2020. u 18 sati u pazinskom Spomen domu.

Program za svibanj 2019.

PROFESOR I LUĐAK

POSLIJE SVEGA

DANI SMIJEHA: CHARLIE CHAPLIN

Mjesto održavanja: SPOMEN DOM-ULAZ BESPLATAN !

Organizator: HAVC,KINO MREŽA, KINO PAZIN

GOSPODIN LINK: U POTRAZI ZA SKRIVENIM GRADOM