Predstava Savršeni partner – Spomen dom 9. ožujka u 20 sati

Mlada poslovna žena Tina nezadovoljna svojim dugogodišnjim partnerom javlja se na natječaj znanstvenice Barbare koja je konstruirala savršenog muškarca androida o kakvom sanja svaka žena.

Kako izgleda odnos suvremene žene i “savršenog muškarca” otkrijte u novoj komediji Mire Gavrana, najizvođenijeg hrvatskog kazališnog pisca u zemlji i inozemstvu. Sjajna glumačka ekipa i vrhunska režija.

Velika dvorana Spomen doma Pazin,
u srijedu, 09.03.2022. u 20:00 sati
Cijena ulaznice 80,00 kn – Ulaznice se mogu kupiti u Caffe baru Epulon
Ulaz moguć uz predočenje važeće Covid potvrde.
Molimo Vas da se pridržavate važećih epidemioloških mjera. Dobrodošli!

U četvrtak u Spomen domu predstava “Otmica Djeda Mraza”

Svake godine Djed Mraz i vilenjaci u prosincu od posla padaju s nogu kako bi djeci cijeloga svijeta priredili i podijelili darove. Međutim što se dogodi kada jedan od vilenjaka odluči da ove godine želi u prosincu odmoriti pa dođe na ideju oteti Djeda Mraza i dovesti u pitanje radost sve djece svijeta?

Hoće li Rudolf uspjeti na vrijeme pronaći i spasiti Djeda Mraza? Odgovore na ova pitanja saznati ćete ako pogledate ovu božićnu predstavu Teatra Naranča, u četvrtak 16. prosinca u 18 sati u Velikoj koncertnoj dvorani Spomen doma. Besplatne ulaznice čekaju vas u Caffe baru Epulon.

Osobe starije od 12 godina za ulazak u dvoranu moraju imati covid potvrdu.

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice

Klasa: 112-01/21-01/13

Urbroj: 2163/01-11-21-1 od 15. XI. 2021. (6957)

Na temelju članka 46. Statuta Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu (Službene novine Grada Pazina broj 14/95., 3/98., 13/08., 6/09. – pročišćeni tekst, 23/09. i 18/16. – pročišćeni tekst, 46/21.), Upravno vijeće Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu, na temelju svoje Odluke od 15. studenoga 2021. godine raspisuje

NATJEČAJ

za izbor i imenovanje ravnatelja/ice (m/ž) Pučkog otvorenog učilišta u Pazinu. Pročitajte više »

Predstava Crvenkapica Teatra naranča

U srijedu, 6. listopada, u 18 sati, u Velikoj dvorani Spomen doma. Cijena ulaznice 25 kuna, informacije i rezervacije na 095/5222505 i teatar.naranca@gmail.com

Program za lipanj 2022.

© Pučko otvoreno učilište Pazin 2022.